درباره ما

شرکت ستاک از این سال با هدف ساخت قطعات پیش ساخته، ساخت قالب های پروگرسیو، دایکست، و پلاستیک مربوط به قطعات دقیق و حساس صنایع گاز سوز لوازم خانگی تاسیس گردید.

  این شرکت با استفاده از دانش فنی روز و تجربیات ارزشمند 15 ساله موسسین در زمینه صنعت قالبسازی و ساخت قالب های دقیق، شروع به فعالیت نمود؛ در این سال واحد قطعات پیش ساخته و واحد قالبسازی راه اندازی گردید.

2-     سال های 1376 و 1377:

این شرکت توانست با گسترده نمودن حجم و تنوع قطعات پیش ساخته در کنار کیفیت ممتاز، سهم مناسبی از بازار داخلی این صنعت را بدست آورد.

3-     سال 1378:

با حضور در نمایشگاه بین المللی تهران و ارائه کاتالوگ قطعات پیش ساخته در سطح بسیار گسترده، زمینه آشنایی مشتریان جدید با کیفیت و تنوع محصولات این شرکت فراهم گردید.

4-     سال 1379:

این شرکت با استقرار در محل کارخانه فعلی، زمینه گسترش مکانی را فراهم نموده و در این سال با تجهیز ماشین آلات مورد نیاز در سطح گسترده، تولید قطعات پیش ساخته به بیش از 200 درصد افزایش یافت.

5-     سال 1380:

با تکمیل چندین مجموعه شیر کنترل گاز آبگرمکن، پکیج و بخاری و تجهیز واحد قالبسازی، ظرفیت مناسبی در این واحد ایجاد گردید.

در این سال کیفیت برتر ستاک از سوی قالبسازان و استفاده کنندگان قطعات پیش ساخته مورد تأیید قرار گرفته و نرم افزار تخصصی ستاک جهت ترسیم قطعات استاندارد در Auto Cad  برای اولین بار در ایران ارائه گردید.

6-     سال 1381:

ستاک فعالیت بازرگانی بین المللی خود را گسترش داده و در زمینه قطعات استاندارد و چسب های آناروبیک با شرکت های معتبر بین المللی شروع به همکاری و یا ارتقاء همکاری نمود.

7-     سال 1382:

اولین کاتالوگ جامع ستاک با تنوع بسیار در قطعات پیش ساخته تولیدی و بازرگانی به چاپ رسیده و در نمایشگاه های معتبر داخلی توزیع گردید که بسیار مورد استقبال قالبسازان قرار گرفت و باعث گردید تا فروش محصولات رشد فزاینده ای یابد.

8-     سال 1383:

با آغاز رکود اقتصادی در دنیا، این شرکت نیز چاره اندیشی نموده تا با گسترش محصولات خود در زمینه دیگری بتواند دوران رکود را پشت سر گذارد و با تحقیق در زمینه های مختلف؛ تولید محصولات گازسوز را در دستور بررسی بیشتر قرار داد.

9-     سال 1384:

با آغاز تولید محصولات گازسوز در شرکت ستاک، برای اولین بار در ایران گاورنر فشار گاز تولید گردیده و به سرعت به تولید انبوه رسید.

10-  سال 1385:

فعالیت گسترده ای در بازاریابی و تجارت بین المللی انجام شد و چندین سفر اروپایی و آسیایی زمینه ارتقاء همکاری با طرف های تجاری، آغاز صادرات محصولات قطعات پیش ساخته و گسترش روابط بین المللی را فراهم نمود.

در این سال شرکت سامان انرژی ستاک نیز با خرید امکانات جدید و با زمینه تولید محصولات گازسوز به ثبت رسیده و تولید گاورنر فشارگاز از شرکت ستاک به شرکت سامان انرژی ستاک منتقل گردید.

11-   سال 1386:

چندین مدل از گاورنر فشار گازها به تولید انبوه رسیده و شرکت های سازنده لوازم خانگی استقبال بسیار مناسبی از گاورنر ستاک که با کیفیت برتر( رده B) تولید شده بود نمودند.

در این سال و با توجه به نیاز به ماشین های مخصوص، واحد ماشین سازی ستاک راه اندازی گردید؛ همچنین حجم گسترده ای به تنوع قطعات پیش ساخته افزوده شد.

واحد قالبسازی ستاک در این سال،  با استفاده از تجربیات ارزشمند و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، نقش ارزنده ای در دست یابی به اهداف، محصولات جدید و پیشرفت مجموعه ایفا نمود و با توجه به احساس نیاز، این واحد به صورت تخصصی در زمینه ساخت قالب های پروگرسیو و ساخت قالب های دایکست ادامه فعالیت نمود.

12-   سال 1387:

برای اولین بار در ایران ODS  در شرکت ستاک ساخته و به تولید انبوه رسید. همچنین در این سال واحد قطعات پیش ساخته تجهیزات جدید خریداری نموده و تولید این واحد متحول گردید.

در این سال با فعالیت گسترده در زمینه صادرات کالا، بازاریابی های زیادی صورت گرفته و در چندین سفر خارجی زمینه های صادرات کالا فراهم گردید. همچنین در این سال حضور در نمایشگاه های داخلی بصورت متمرکز و مستمر برنامه ریزی گردید.

شایان ذکر است واحد ماشین سازی ستاک موفق گردید ماشین مخصوص «جفت کونیک تراش» را برای اولین بار در ایران ساخته و جهت تولید شیرهای کنترل گاز توپی دار ( اجاق گاز،بخاری) ارائه نماید.

13-   سال 1388:

ارتقاء کیفیت در واحد قطعات پیش ساخته در دستور کار قرار گرفته، در این سال این واحد موفق شد سوراخکاری دقیق صفحات و بلوک ها را مطابق استاندارد جهانی ارائه نموده و به تحول اساسی در این خصوص دست یابد.

در این سال برای اولین بار در جهان شیرکنترل گاز گاورنردار با طرحی متفاوت و کاربردی ساخته و به تولید انبوه رسید. همچنین با توجه به افزایش چشمگیر نیاز به ODS و افزایش تولید این شرکت نیاز به واحد ترموکوپل سازی احساس گردید و تا پایان سال این واحد با هدف ساخت انواع ترموکوپل، ODS، آبگرمکن و اجاق گاز راه اندازی گردید.

14-   سال 1389:

کاتالوگ جامع ستاک در خصوص قطعات پیش ساخته با تنوع بسیار عالی در قطعات تولیدی و بازرگانی و با ارائه بهترین نکات آموزشی و فنی به چاپ رسیده و بیش از 15000 جلد آن در نمایشگاه های داخلی توزیع و جهت کلیه مشتریان و عوامل فروش داخلی و خارجی ارسال گردید.

در این سال با توجه به افزایش چشمگیر حجم تولید گاورنر فشارگاز، ODS  و شیرکنترل گاز، افزایش فضای تولیدی در دستور کار قرار گرفته و تا پایان سال سالن ماشین کاری، سالن مونتاژ گاورنر و شیرکنترل و سالن ODS به بهره برداری رسید. همچنین واحد تحقیق و توسعه ستاک موفق گردید برای اولین بار در جهان واحد ترموستاتیک را طراحی و نمونه سازی نماید تا قابلیت اتصال به انواع شیر کنترل گاز و تبدیل شیر کنترل گاز معمولی به شیر کنترل گاز ترموستاتیک را داشته باشیم.

 دریافت مقام اول کیفیت در تولید در این سال از دست آوردهای بیش از 10 سال تلاش مجموعه ستاک در کیفیت و ارتقاء آن بوده است.

15-   سال 1390:

پس از فعالیت مستمر و متمرکز صادراتی، اولین محموله صادراتی قطعات پیش ساخته به اروپا و اولین محموله صادراتی گاورنرفشارگارز به اروپا، آسیای میانه و کشورهای همسایه صادر گردید.در این واحد، ترموستاتیک به تولید انبوه رسیده و شرکت ستاک با تولید بیش از 000/700 ODS مقام اول تولید و فروش ODS را در منطقه کسب نمود.

واحد تحقیق و توسعه و واحد قالبسازی ستاک در این سال پروژه شیرکنترل ترکیبی آب و گاز را در دستور طراحی و ساخت داشته که با توجه به قطعات بسیار پیچیده، یکی از پروژه های بسیار ارزشمند ستاک بوده است.

16-  سال 1391:

این سال را می بایست سال صادرات ستاک نامید. در این سال حجم قابل قبولی از قطعات پیش ساخته و گاورنر فشار گاز به اروپا، آسیای میانه و خاورمیانه صادر گردید. در این سال پروژه شیرکنترل ترکیبی آب وگاز آبگرمکن لحظه ای به تولید رسیده و حجم تولید گاورنر به بیش از 000/500 عدد در سال رسید. همچنین با توسعه بازاریابی خارجی، پروژه ساخت رگلاتور TM2 تنها با هدف صادرات، تعریف گردید.

در این سال واحد ترموکوپل سازی ستاک موفق به تولید بیش از 000/500/1 انواع ترموکوپل ODS، اجاق گاز و آبگرمکن گردید.

17-  سال 1392:

شرکت ستاک این سال را با هدف ارتقاء کیفیت، رضایت مشتری، توسعه تولید و افزایش حجم صادرات آغاز نموده و امید است با یاری حق تعالی و همکاری و همراهی تمامی دوستان و همکاران، زمینه های پیشرفت و تعالی در این راستا فراهم گردد.

در سال جاری که هفدهمین سال فعالیت مجموعه ستاک می باشد خدا را شاکر و سپاسگذاریم که کماکان توان تولید، تحقیق و توسعه را به ما ارزانی داشته و امید است خانواده فعلی ستاک با بیش از 250 نفر پرسنل، این مسیر ارتقاء و تعالی را حفظ و ادامه دهد.

 
لطفا صبر كنيد...